Green Card Başvuru Şartları Nelerdir?


Green Card Çekilişi Şartları

ABD Dışişleri Bakanlığının çekilişle Amerika'da yaşama ve çalışma hakkı sağladığı green card başvuru şartlarını sıraladık. 1) En az lise mezunu olmak, 2) Türkiye dâhil ABD'ye az göç veren ülkelerin vatandaşı olmak, 3) En az 18 yaşında olmak, 4) Pasaport sahibi olmak (2022 yılından itibaren başvuru anında pasaport şartı kaldırılmıştır.)

Green card (yeşil kart) çekilişi başvuru şartlarını sağlıyorsanız, Amerika Danışmanı ile iletişime geçin, green card çekilişine başvurunuz doğru bir şekilde yapılsın. Green card çekilişine hatasız başvuru yapmanız için sizlerin yanındayız. Aşağıdaki yeşil butona basın, formu doldurun, size geri dönüş yapalım, green card başvurunuz hatasız yapılsın.

ABD çeşitlilik göçmen vizesi ve green card çekilişine başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, eş ve nişanlı gibi diğer ABD göçmen vizesi başvuruları; Amerika göçmenlik sistemi ve vatandaşlık hakkında destek ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card çekilişine başvuru yapmak için aşağıdaki yeşil butona basınız


Green Card Çekilişi Başvuru Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım