Green Card Başvurularının
%70'i Hatalı ve Geçersiz


Green Card Başvurularının %70'i Geçersiz

Türkiye'den her sene Green Card çekilişine kendi başına başvururken bilmeden hata yaptığı için, başvuruların %70'inin ilk aşamadaki şekilsel incelemede geçersiz sayılıp elendiğini ve bu hatalı başvuruların kuraya katılmadığını biliyor muydunuz?

ABD Göçmen Bürosu her yıl düzenlediği "Green Card (Yeşil Kart)" çekilişi ile Amerika'da daimi oturma izni (Permanent Resident Card) vermektedir. Amerika'da çalışma ve yaşama hakkı veren, bir süre sonra da ABD vatandaşı olmanın yolunu açan Green Card başvurusunun çok dikkatli yapılması gerekmektedir.

Dünya genelinde çekilişe başvuru yapan diğer ülkelerden hatalı başvuranların oranı %40 ile %60 arasında değişirken, Türkiye'de hatalı başvuran kişi sayısı yüzde yetmişi bulmakta ve hatta bazı senelerde %70'i geçmektedir. Bu hatalı başvurular ABD makamlarının katı gereksinimlerini karşılamadıkları için geçersiz sayılıyor ve diskalifiye ediliyor. Hatalı başvuru yapanlar boş yere umutlanıyorlar. Kuraya katılamayan bu kişiler sonuç ekranında bir sonraki aşamaya hak kazanamadıkları mesajını alıyorlar.

Başvuruyu kendi başınıza ücretsiz yaparım diyerek büyük risk alarak hatalı bir şekilde yapmak yerine, cüzi bir danışmanlık bedeliyle hatasız bir şekilde yapmayı tercih etmelisiniz. Green card çekilişine doğru şekilde hatasız başvuru yapmanız için sizlerin yanındayız. Siz de hatalı başvuru yapıp, diskalifiye edilenlerden biri olmak istemezsiniz. Geleceğinizi riske atmayın ve her zaman Amerika Danışmanı'nın ücretli göçmenlik hizmetini kullanın. Aşağıdaki formu doldurun, size geri dönüş yapalım, green card başvurunuz hatasız yapılsın:

www.amerikadanismani.com/green-card/basvur.html

Türkiye'de green card başvurusunu en doğru şekilde, en dürüst biçimde, en uygun fiyata yapan ve Türkiye'de en çok green card kazandıran "Amerika Danışmanı"dır. Eğer siz de green card çekilişine bu sene başvurup şansınızı denemek isterseniz, çekilişe doğru başvuru yapabilmeniz için green card başvuru danışmanlık talebinde bulunarak ilgili hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

ABD vizesine (iş ziyareti vizesi (B-1), turist vizesi (B-2), öğrenci vizesi (F-1), değişim programı vizesi (J-1), yatırımcı vizesi (E-2), geçici çalışma vizesi (H-1B), şirket içi transfer vizesi (L-1), ve diğer vizelere) başvuru hizmetlerimize ilaveten; Amerika'da eğitim, ABD'de size özel dil okulu bulunması, ön-lisans (community college) ve üniversite başvurusu; Amerika göçmenlik başvurusu, ABD'nin göçmen vizelerine başvuru hizmeti, ABD green card çekilişine başvuru; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının eşi için green card ve göçmen vizesi başvuruları; Amerika nişanlı vizesi ve evlilikle green card alınması, Amerika göçmenlik sistemi ve vatandaşlık hakkında destek ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card ile ilgileniyorsanız aşağıdaki yeşil butona basınız


ABD Göçmenlik Hizmetleri

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım