Green Card Çekilişi: Başvuru Hizmeti


Amerika Danışmanı | Green Card Çekilişi Başvuru Danışmanlık

ABD Dışişleri Bakanlığı Göçmen Bürosu her yıl düzenlediği "Green Card" çekilişi ile dünyadan 55,000 kişiye daimi oturma ve çalışma izni sağlayan "Yeşil Kart" vermektedir. Green Card çekiliş başvurusunun dikkatli yapılması ve yazılan bilgilerin doğruluğundan emin olunması gerekmektedir. Yapılacak en ufak bir hata, çekilişte elenmenize sebep olacaktır. Green Card başvurunun doğru bir şekilde yapılması konusunda profesyonel bir aracı kurum olarak danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Green card (yeşil kart) çekilişine başvuru konusunda öncelikle şartları sağlayıp sağlamadığınıza bakıyoruz. Eğer uygunsa başvurunuzu yapıyoruz. Green card çekilişine başvuru yapmak için en güvenilir danışman Amerika Danışmanı'dır. Bizimle iletişime geçin green card çekilişine başvurunuzu yapalım.

ABD çeşitlilik göçmen vizesi ve green card çekilişine başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, eş ve nişanlı gibi diğer ABD göçmen vizesi başvuruları; Amerika göçmenlik sistemi ve vatandaşlık hakkında destek ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card çekilişine başvuru yapmak için aşağıdaki yeşil butona basınız


Green Card Çekilişi Başvuru Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım