Green Card Başvuru Kayıtları Başladı


Green Card Çekilişi Kayıtlar Başladı

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) çekiliş ile her yıl 55,000 kişiye Amerika'da yaşama ve çalışma hakkı sağlayan green card veriyor. Bizim danışmanlığımızla çekilişe doğru şekilde katılmak için aşağıdaki başvuru formunu doldurunuz:

www.amerikadanismani.com/green-card/basvur.html

Green card (yeşil kart) çekilişine katılma ve doğru şekilde başvuru yapabilme konusunda desteklerimiz ve danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerin yanındayız. Yukarıdaki linkteki formu doldurun, green card çekilişine başvurunuzu yapalım. Green card çekilişine başvuru hizmeti için en iyi, en güvenilir ve en doğru danışman Amerika Danışmanı'dır.

ABD çeşitlilik göçmen vizesi ve green card çekilişine başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, eş ve nişanlı gibi diğer ABD göçmen vizesi başvuruları; Amerika göçmenlik sistemi ve vatandaşlık hakkında destek ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card çekilişine başvuru yapmak için aşağıdaki yeşil butona basınız


Green Card Çekilişi Başvuru Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım