2022 yılı Green Card Başvuru Tarihleri Açıklandı (DV-2024)


Green Card Başvuru Tarihleri 2022

Amerika'da çalışma ve yaşama hakkı veren, bir süre sonra da ABD vatandaşı olmanın yolunu açan 2022 yılının Green Card (DV-2024) başvuru tarihleri belli oldu. Yapılan açıklamaya göre online kayıtlar 5.Ekim.2022 günü başlayacak ve 8.Kasım.2022 günü sona erecek. Kayıt süresi içinde birden fazla başvuruda bulunanlar diskalifiye edilecektir.

Green Card çekiliş başvurusunun çok dikkatli yapılması gerekmektedir. Yapılacak en ufak bir hata, çekilişe katılamadan elenmenize sebep olacaktır. Çekilişe kendi başına başvururken hata yaptığı için, her yıl %70'den fazla başvuru ilk aşamadaki şekilsel incelemede geçersiz sayılıp elenmektedir. Çekiliş sadece doğru başvuranlar arasından yapılmaktadır. Green card çekilişi başvuru şartlarını sağlıyorsanız aşağıdaki formu doldurun, green card çekilişine başvurunuz doğru bir şekilde yapılsın:

www.amerikadanismani.com/green-card/basvur.html

Türkiye'de green card başvurusunu en doğru şekilde, en dürüst biçimde, ve en uygun fiyata AmerikaDanışmanı yapmaktadır. Eğer siz de green card çekilişine başvururken daha en baştan elenmek istemiyorsanız, çekilişe doğru başvuru yapabilmeniz için danışmanlık talebinde bulunarak ilgili hizmetlerden faydalanmanızı öneririz.

ABD vizesine (iş ziyareti vizesi (B-1), turist vizesi (B-2), öğrenci vizesi (F-1), değişim programı vizesi (J-1), yatırımcı vizesi (E-2), geçici çalışma vizesi (H-1B), şirket içi transfer vizesi (L-1), ve diğer vizelere) başvuru hizmetlerimize ilaveten; Amerika'da eğitim, ABD'de size özel dil okulu bulunması, ön-lisans (community college) ve üniversite başvurusu; Amerika göçmenlik başvurusu, ABD'nin göçmen vizelerine başvuru hizmeti, ABD green card çekilişine başvuru; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının eşi için green card ve göçmen vizesi başvuruları; Amerika nişanlı vizesi ve evlilikle green card alınması, Amerika göçmenlik sistemi ve vatandaşlık hakkında destek ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card ile ilgileniyorsanız aşağıdaki yeşil butona basınız


ABD Göçmenlik Hizmetleri

Tüm HABERLER için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım