10 yıllık Amerika İş Ziyareti
ve Fuar Vizesi


ABD İş Ziyareti ve Fuar Vizesi

Amerika'da fuara katılmak veya fuarda stand açmak, mesleki toplantı veya konferanslara katılmak, kongre katılımı, ABD'de iş toplantısı, ABD'ye iş ziyareti gibi sebeplerle ABD'ye gidecekseniz, bu durumda geçerliliği 10 yıla kadar olan vizeyi alabilirsiniz. ABD 10 yıllık vize ile size 10 yıl boyunca çeşitli zamanlarda Amerika'yı ziyaret etme imkânı verir. Amerika'da kalış sürenizi, ABD'ye giriş yaparken pasaportunuzu kontrol eden gümrük memuru belirler. Amerika 10 yıllık vizeyle, ABD'de aralıksız olarak en fazla 6 ay kalabilirsiniz.

Bu vize tipine sahip kişilerin çalışma izni yoktur. İş ortaklarıyla ABD'de görüşme yapacak olan iş insanları, bilimsel/mesleki veya ticari bir konferansa katılmak için Amerika ziyareti planlayanlar, bir sözleşmeyi imzalamak için gidecekler, ABD'deki fuarlara katılacak kişiler, ikili iş görüşmelerine katılacak olan işadamları, sınırlı bir zaman ve belirli bir iş gezisi amacıyla Amerika'ya gidecek kişiler göçmen olmayan bu vize türüne başvurabilirler.

İstanbul, Ankara, İzmir veya Türkiye'nin hangi ilinde veya dünyanın neresinde olursanız olun, 10 yıllık Amerika iş seyahati / ticari ziyaretçi / fuar vizesi (B1/B2) başvuru ve ABD vize yenileme işlemlerinde Amerika Danışmanı'na danışabilirsiniz. Amerika ile ilgili bütün vize süreçlerinde deneyimli ve uzman ekibimizden siz de profesyonel destek ve danışmanlık alabilirsiniz.

ABD vizesine (turist vizesi, iş ziyareti vizesi, öğrenci vizesi, değişim programı vizesi, mesleki eğitim vizesi, geçici çalışma vizesi, şirket içi transfer vizesi, transit/mürettebat vizesi) başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card başvuru, green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması, ABD göçmenlik hizmetleri, aile dayanaklı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının birinci derece akrabaları için vizeler, aile birleşimi vizesi, eş ve nişanlı vizeleri, yatırımcı vizeleri, Amerika'da dil okulu, ve ABD'de yaz dönemi work & travel programı hakkında danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm HABERLER için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım