Amerika Öğrenci Vizeleri Açıldı,
Randevu Verilmeye Başlandı


Öğrenci Vizeleri Açıldı

Öğrencilere müjde! F-1 vizesi için randevu verilmeye başlandı. Sonbahar 2021 döneminde ABD'de akademik bir eğitim programında (ön lisans, üniversite, master, doktora) veya dil okulunda öğrenime başlayacak öğrencilerin acil vize başvuruları değerlendirmeye alınıyor.

Ankara'daki ABD Büyükelçiliği ile İstanbul'daki ABD Başkonsolosluğu, öğrenci ve değişim vize görüşmelerine tekrar başlamıştır. F-1, M-1 ve J-1 öğrenci vizesi kategorilerine ek olarak, dilekçeye dayalı (geçici istihdam) göçmen olmayan vize kategorileri için sınırlı randevu imkânı bulunmaktadır.

ABD vizesine (turist vizesi, iş ziyareti vizesi, öğrenci vizesi, değişim programı vizesi, mesleki eğitim vizesi, geçici çalışma vizesi, şirket içi transfer vizesi, transit/mürettebat vizesi) başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card başvuru, green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması, ABD göçmenlik hizmetleri, aile dayanaklı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının birinci derece akrabaları için vizeler, aile birleşimi vizesi, eş ve nişanlı vizeleri, yatırımcı vizeleri, Amerika'da dil okulu, ve ABD'de yaz dönemi work & travel programı hakkında danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm HABERLER için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım