Fırsatlar Ülkesi Amerika:
ABD'de Yaşamak İster Misiniz?


Fırsatlar Ülkesi Amerika

Dünyanın birçok ülkesinden olduğu gibi Türkiye’den de Amerika Birleşik Devletleri'ne gitmek isteyen birçok insan var. Peki neden Amerika'da yaşamalısınız? Amerika, diğer adı ile 'Fırsatlar Ülkesi' sizlere yaşam kalitesi ve standartları ile yüksek bir gelecek sunar. Dünyanın en büyük ve en etkili finansal piyasalardan birine sahiptir. İş kurmak isteyen girişimcilere ve startup'lara avantaj sağlayan girişim sermayesi ve daha birçok imkân mevcuttur.

ABD doları, dünyanın birincil rezerv para birimidir. ABD dünyadaki teknolojik olarak en güçlü ekonomiye sahiptir ve şirketleri teknolojik ilerlemelerde ön sıralarda yer almaktadır. OECD araştırmalarına göre, Amerikalılar dünyadaki en yüksek hane halkı gelirine sahiptir. Amerika zengin olduğu kadar da ucuz bir ülkedir. Gıda, giyim, elektronik, araba, benzin, elektrik, su gibi temel ihtiyaçlar göreceli olarak Türkiye'den daha ucuzdur.

Çocuklarınıza yüksek kalitedeki eğitimi devlet okullarında ücretsiz alma imkânı, üniversite ve lisansüstü eğitimde ise dünya çapında tanınan bir diploma fırsatı sunar. Amerika'da kariyer olanakları ve iş fırsatları çoktur, bu yüzden ABD'de işsiz nüfus çok düşüktür. Daha sakin ve stresten uzak bir yaşam, çocuklarının için daha iyi bir eğitim ve farklı kariyer olanakları için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

ABD vizesine [iş ziyareti vizesi (B-1), turist vizesi (B-2), öğrenci vizesi (F-1), değişim programı vizesi (J-1), yatırımcı vizesi (E-2), geçici çalışma vizesi (H-1B), şirket içi transfer vizesi (L-1), ve diğer vizelere] başvuru hizmetlerimize ilaveten; Amerika'da eğitim, ABD'de size özel dil okulu bulunması, ön-lisans (community college) ve üniversite başvurusu; Amerika göçmenlik başvurusu, ABD'nin göçmen vizelerine başvuru hizmeti, ABD green card çekilişine başvuru; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının eşi için green card ve göçmen vizesi başvuruları; Amerika nişanlı vizesi ve evlilikle green card alınması, Amerika göçmenlik sistemi ve vatandaşlık hakkında destek ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card ile ilgileniyorsanız aşağıdaki yeşil butona basınız


ABD Göçmenlik Hizmetleri

Tüm HABERLER için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım