Green Card Başvuruları Başladı


Green Card Başvuruları Başladı

Amerika'da yaşama ve çalışma hakkı veren, bir süre sonra da ABD vatandaşı olmanın yolunu açan Green Card çekilişinin (DV-2023) başvuruları açıldı. Türkiye saati ile 6.Ekim.2021 akşamı başlayan başvurular 9.Kasım.2021 gününe kadar sürecek.

Başvuruyu kendi başınıza ücretsiz bir şekilde hatalı veya hatasız olduğunu bilmeden büyük risk alarak yapabileceğiniz gibi, cüzi bir danışmanlık bedeliyle hatasız bir şekilde yapmayı da tercih edebilirsiniz. Çekilişe kendi başına başvururken hata yaptığı için, her yıl %70'den fazla başvuru ilk aşamadaki şekilsel incelemede geçersiz sayılıp, kuraya bile girmeden elenmektedir. Green card çekilişine doğru şekilde hatasız başvuru yapmanız için sizlerin yanındayız. Aşağıdaki formu doldurun, size geri dönüş yapalım, green card başvurunuz hatasız yapılsın:

www.amerikadanismani.com/green-card/basvur.html

Türkiye'de green card başvurusunu en doğru şekilde, en dürüst biçimde, ve en uygun fiyata AmerikaDanışmanı yapmaktadır. Eğer siz de green card çekilişine başvururken daha en baştan elenmek istemiyorsanız, çekilişe doğru başvuru yapabilmeniz için ABD göçmenlik hizmetlerimizden faydalanmanızı öneririz.

ABD vizesine (turist vizesi, iş ziyareti vizesi, öğrenci vizesi, değişim programı vizesi, mesleki eğitim vizesi, geçici çalışma vizesi, şirket içi transfer vizesi, transit/mürettebat vizesi) başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card başvuru, green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması, ABD göçmenlik hizmetleri, aile dayanaklı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının birinci derece akrabaları için vizeler, aile birleşimi vizesi, eş ve nişanlı vizeleri, yatırımcı vizeleri, Amerika'da dil okulu, ve ABD'de yaz dönemi work & travel programı hakkında danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card ile ilgileniyorsanız aşağıdaki yeşil butona basınız


ABD Göçmenlik Hizmetleri

Tüm HABERLER için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım