Green Card (Yeşil Kart) Çekilişi
Başvuru Şartları


Green Card Çekilişi Şartları

ABD Dışişleri Bakanlığının çekilişle Amerika'da yaşama ve çalışma hakkı sağladığı green card başvuru şartlarını sıraladık. 1) En az lise mezunu olmak, 2) Türkiye dâhil ABD'ye az göç veren ülkelerin vatandaşı olmak, 3) En az 18 yaşında olmak, 4) Pasaport sahibi olmak.

Türkiye'de green card başvurusunu en doğru şekilde, en dürüst biçimde, ve en uygun fiyata AmerikaDanışmanı yapmaktadır. Eğer siz de green card çekilişine başvururken daha en baştan elenmek istemiyorsanız, çekilişe doğru başvuru yapabilmeniz için aşağıdaki formu doldurun, size geri dönüş yapalım, green card başvurunuz hatasız yapılsın:

www.amerikadanismani.com/green-card/basvur.html

ABD vizesine (turist vizesi, iş ziyareti vizesi, öğrenci vizesi, değişim programı vizesi, mesleki eğitim vizesi, geçici çalışma vizesi, şirket içi transfer vizesi, transit/mürettebat vizesi) başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card başvuru, green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması, ABD göçmenlik hizmetleri, aile dayanaklı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının birinci derece akrabaları için vizeler, aile birleşimi vizesi, eş ve nişanlı vizeleri, yatırımcı vizeleri, Amerika'da dil okulu, ve ABD'de yaz dönemi work & travel programı hakkında danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card ile ilgileniyorsanız aşağıdaki yeşil butona basınız


ABD Göçmenlik Hizmetleri

Tüm HABERLER için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım