Hakkında

Amerika Danışmanı, her türlü ABD vizesi ve green card danışmanlık, ABD göçmenlik hizmetleri, ABD'ye üst düzey ticari heyet, dış pazarlara açılma ve uluslararası rekabeti geliştirme projeleri, Amerika'da ikili iş görüşmeleri (B2B) organizasyonu, ABD pazarına giriş ve ABD'ye ihracat, uluslararası iş geliştirme ve iş hızlandırma, ABD'de dil okulları, yaz dönemi çalış ve gez programı, ve yurtdışı okul gezileri (NASA gezisi ve Silikon Vadisi turu) ve yurtdışı eğitim alanlarında hizmet veren profesyonel bir organizasyon ve danışmanlık ekibidir.

Amerika’da uzun yıllar yaşamış ve uluslararası şirketlerde görev almış olan ekibimizin iş tecrübesi, konularındaki uzmanlığı, dil becerileri ve farklı kültürleri yakından tanımaları müşterilerimizin başarılarını arttırmaktadır. Bizi diğer danışmanlık oluşumlarından farklı kılan en önemli özellik, sadece güven telkin etmekle kalmayıp müşterilerimizin elde etmek istediği sonuçlara ulaşmasını sağlayan, sürece tamamen dâhil olan, kişisel, etkili ve profesyonel tarzımızdır.

Neden Amerika Danışmanı?

About Us

Eğitim altyapısını yurt dışında Amerika'da tamamlamış olan kurucuları ile 2015'de faaliyete geçen ve kısa sürede adından sıkça söz ettiren Amerika Danışmanı, müşterilerin beklenti, ihtiyaç ve isteklerini anlayarak planlama, strateji belirleme, etkin ve geniş kapsamlı bir organizasyon yapmada deneyime sahip bir takımdır.

Mission

Özellikle Amerika üzerinde uzmanlaşmış ekibimizle yurtdışı eğitim almak isteyen bireyler ve dış pazarlara açılmak isteyen kuruluşlara ihtiyaç, amaç ve imkânları çerçevesinde en cazip, verimli ve kaliteli seçimi yapmalarına yardımcı olmak, yeni ufukları göstermek, alışılagelmişin dışında yenilikçi seçenekler ve çözümler üretmek.

Vision

Yurtdışında eğitim almanın ve dünyaya açılmanın giderek önem kazandığı günümüzde, sektörde öncü, hizmetinde örnek, sunduğu hizmetler kapsamında güvenilirliği ve referansları ile anılan ve müşterinin ilk tercih ettiği danışmanlık ekibi olarak sürdürülebilir büyümeyi yakalamak, başarıyı kalıcı kılmak.

Sunduğumuz Hizmetlerden Bazıları:

Amerika Vize Danışmanlık
ABD'ye Ticaret Heyeti
Green Card Danışmanlık
Amerika Pazarına Giriş
ABD'ye İhracat
Amerika'da Şirket Kurulumu
Amerika'da Fuar
Amerika'da B2B İkili Eşleştirme
Amerika'da Ev ve Emlak
Amerika'da İş Hızlandırıcı
ABD'ye Okul Turu ve Gezileri
Amerika'da Dil Okulu


Bizimle hemen iletişime geçin, Amerika vizesi ve diğer konularda size yardımcı olalım.İletişime geçmek için aşağıdaki mavi butona basınız.

İletişim ve Bilgi Formu

 

Bu sayfayı duyurmak için Twitter'da paylaşalım