Çocuklar için (Posta ile) Amerika Vizesi


Çocuklar için ABD Vizesi

14 yaşından küçük çocukların ve bebeklerin Amerika vize başvuruları posta yoluyla yapılabilmektedir. Anne veya babadan birinin geçerli bir Amerika vizesi bulunuyorsa, şahsen randevuya katılma gerekliliğinden muaf olmaya hak kazanabilirler. İstenilen koşullara uygun çocukların vize başvurusunda, gerekli evrakların posta yoluyla ABD elçiliği vize ofisine gönderilmesi yeterli olmaktadır. Ancak yine de son kararı ABD yetkilileri verir, bazı durumlarda posta ile başvuru mülakata dönüşebilir.

14 yaş ile 18 yaş arası (14 yaşından büyük ve 18 yaşından küçük) çocuklara posta yoluyla vize başvurusu yapılamamaktadır. Bu yaş grubundaki çocukların Amerika vize işlemleri yetişkinler için geçerli prosedür takip edilerek, çocuklar ebeveynleri ile elçilikte mülakata girerek yapılabilir. 14 yaşından büyük çocukların elçilik görüşmesi sırasında dijital olarak 10 parmak izi vermelere gerekir. Mülakat esnasında ebeveynleri veya yasal vasileri çocuklara eşlik edebilir.

Sizin çocuklarınız da mülakata girmeden vize başvurusu seçeneğinden yararlanabilir! Bizimle iletişime geçin, çocuklarınızın Amerika vize sürecini hemen başlatalım. Seyahat planınızı siz yapın, çocuklarınızın vize başvurusunu biz yapalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm VİZE DANIŞMANLIK hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım