ABD Vize Görüşmesine Hazırlık
ve Mülakat Provası


Mülakat Provası

ABD vize mülakatına hazır mısınız? Başarılı bir vize görüşmesi için tavsiyeler veriyoruz, vize mülakat provası ve vize mülakat danışmanlığı yapıyoruz. Amerika vize mülakatında en çok sorulan soruların üzerinden tek tek geçiyoruz. Ziyaret amacınıza ve vize türüne göre (öğrenci, turist, iş ziyareti, fuar ziyareti, değişim progamı, geçici çalışma, şirket içi transfer, yatırımcı, vb.) size sorulabilecek farklı sorulara sizi hazırlıyoruz. Bu sayede vize başvurusu yapacak kişi, kendisine ne tür soruların sorulabileceği ve nasıl cevaplar vermesi gerektiği konusunda önceden bilgilenmiş oluyor.

Amerika vize mülakatından önce bilinmesi gerekenlere sizi hazırlıyoruz. Mülakat günü elçilik veya konsolosluk binasına girişinizden çıkışınıza kadar nasıl davranmanız gerektiği, ve neler yapmamanız gerektiğini size anlatıyoruz. Amerika vize mülakatınızda karşılaşabileceğiniz sorular ve cevapları hakkında bilmeniz gerekenlerin anlatıldığı vize mülakat provasına siz de katılın. Vize başvurunuzdaki sıkıntılı noktaların hızlı bir şekilde farkına varın, vize onayı şansınızı en üst düzeye çıkarmak için hangi sorulara nasıl cevap verilmesinin daha iyi olduğunu size öğretiyoruz. Düzenlediğimiz mülakat pratiğine katılmayı ihmal etmeyin!

Sizi mülakatınıza hazırlamak için birebir danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Vize görüşmesine mutlaka hazırlık yapmış olarak gidin. Ret sebebi olabilecek cevapları ve herkesin yaptığı yaygın hataları öğrenin. ABD vize mülakatları konusunda bilgili, ABD uzmanlığıyla bilinen, daima tercih edilen Amerika Danışmanı ile siz de mülakat provası yapın. Bizden çevrimiçi vize mülakat eğitimi alın, mülakat provasına katılın, mülakatınız iyi geçsin, vize onay şansınız artsın.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm VİZE DANIŞMANLIK hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım