ABD Pasaportu Başvurusu
ve ABD Pasaport Yenileme


ABD Pasaport Başvurusu

Green Card sahibi olduktan belirli bir süre sonra Amerikan vatandaşlığına geçtiyseniz veya ABD vatandaşı olarak doğmuşsanız Amerika Birleşik Devletleri pasaportu alabilir veya süresi dolmuş olan ABD pasaportunuzu yeniletebilirsiniz.

Türkiye'deyken de ABD pasaportuna başvuru yapılabiliyor ve süresi geçmiş ABD pasaportu yenilenebiliyor. 16 yaşından küçük çocuklar için ABD pasaport başvurusu veya 16 yaşından büyük yetişkinler için 10 yıllık ABD pasaportu başvurusu Türkiye'den yapılabiliyor.

Eğer siz de ABD vatandaşı iseniz veya ABD vatandaşı olan çocuğunuz varsa hemen bizimle iletişime geçin, ABD pasaport başvurunuzu veya ABD pasaportu yenileme işleminizi gerçekleştirelim. İhtiyaç duyarsanız, aynı zamanda sınırlı kullanımı olan ABD pasaport kartı başvuru işlemini de yapabiliriz.

ABD vatandaşı ane-baba ve çocuğun birinci derece akrabaları için aile bazlı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının eşi ve nişanlısı için ABD göçmen vizesi başvuruları gibi ABD göçmenlik hizmetlerimize ilaveten; ABD pasaportu çıkarılması gibi ABD vatandaşlık hizmetlerimizle de sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım