Amerika'da Yaşanacak Eyalet
ve Şehir Seçimi


Amerika'da Yaşanacak Eyaletler ve Şehirler

ABD'nin her yıl düzenlediği "Green Card (Yeşil Kart)" çekilişini kazandıktan sonra yapılması gereken ilk işlemlerden biri ABD'ye yaşanılacak eyalet ve şehir seçimi yapmaktır. Green card alıp ABD'de yaşanacak yerler nerelerdir? ABD'de hangi eyalete yerleşmelisiniz? Seçtiğiniz eyalatlerin hangi şehirleri sizin için daha uygun olabilir? Göçmenlerin yaşayabileceği en iyi ABD şehirleri hangileridir?

İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre Amerika'da yaşanabilecek en iyi eyaletlerin ve yaşam kalitesi yüksek en iyi şehirlerin seçiminde size yardımcı oluyoruz. Size fikir vermesi açısından, ABD'de yerleşmek için seçilebilecek en iyi eyaletler ve şehirler, o şehirlerin iklimsel ve mevsimsel özellikleri, şehirdeki sportif ve kültürel olanaklar, şehrin gezilecek yerleri, o şehirde tutacağınız evin ortalama kirası, ve o şehirde çalışırken alacağınız ortalama maaş bilgilerinin anlatıldığı videoyu aşağıdaki youtube linkini tıklayarak izleyebilirsiniz:

https://youtu.be/-OrLsQjAH0o

Green Card çekilişini kazananlara danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Amerika'da yerleşilecek eyalet ve şehir seçimi, yeşil kartın yollanacağı adres gösterilmesi, DS-260 formunun doldurulması, evrakların ABD'deki vize merkezine email ile gönderilmesi, green card vize görüşmesinde gerekli olacak evrakların hazırlanması, konsolosluk mülakatı öncesi ve sonrası destek, İngilizce tercüme, vize randevusu, konsolosluk randevusu öncesi mülakat provası yapılması, ABD'ye gidiş öncesi oryantasyon, vb. gibi bütün süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu sayfanın en altında telefon numaramız bulunmaktadır.

Eğer size green card (yeşil kart) çıkmışsa, talihlilerden biriyseniz, hemen bizimle iletişime geçin. DS-260 işlemlerinizi hemen başlatalım. Green card kazananlara danışmanlık yapılması konusunda en tecrübeli ve en güvenilir danışman Amerika Danışmanı'dır.

ABD'nin göçmen vizelerine başvuru hizmeti, Amerika göçmenlik başvurusu, ABD çeşitlilik göçmen vizesi ve green card çekilişine başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının eşi için green card ve göçmen vizesi başvuruları; Amerika nişanlı vizesi ve evlilikle green card alınması, Amerika göçmenlik sistemi ve vatandaşlık hakkında destek ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım