Amerika'da Yaşanacak Eyalet
ve Şehir Seçimi


Amerika'da Yaşanacak Eyaletler ve Şehirler

ABD'nin her yıl düzenlediği "Green Card (Yeşil Kart)" çekilişini kazandıktan sonra yapılması gereken ilk işlemlerden biri ABD'ye yaşanılacak eyalet ve şehir seçimi yapmaktır. Green card alıp ABD'de yaşanacak yerler nerelerdir? ABD'de hangi eyalete yerleşmelisiniz? Seçtiğiniz eyalatlerin hangi şehirleri sizin için daha uygun olabilir? Göçmenlerin yaşayabileceği en iyi ABD şehirleri hangileridir?

İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre Amerika'da yaşanabilecek en iyi eyaletlerin ve yaşam kalitesi yüksek en iyi şehirlerin seçiminde size yardımcı oluyoruz. Size fikir vermesi açısından, ABD'de yerleşmek için seçilebilecek en iyi eyaletler ve şehirler, o şehirlerin iklimsel ve mevsimsel özellikleri, şehirdeki sportif ve kültürel olanaklar, şehrin gezilecek yerleri, o şehirde tutacağınız evin ortalama kirası, ve o şehirde çalışırken alacağınız ortalama maaş bilgilerinin anlatıldığı videoyu aşağıdaki youtube linkini tıklayarak izleyebilirsiniz:

https://youtu.be/-OrLsQjAH0o

Green Card çekilişini kazananlara danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Amerika'da yerleşilecek eyalet ve şehir seçimi, yeşil kartın yollanacağı adres gösterilmesi, DS-260 formunun doldurulması, evrakların ABD'deki vize merkezine email ile gönderilmesi, green card vize görüşmesinde gerekli olacak evrakların hazırlanması, konsolosluk mülakatı öncesi ve sonrası destek, İngilizce tercüme, vize randevusu, konsolosluk randevusu öncesi mülakat provası yapılması, ABD'ye gidiş öncesi oryantasyon, vb. gibi bütün süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu sayfanın en altında telefon numaramız bulunmaktadır.

Eğer size green card (yeşilkart) çıkmışsa, talihlilerden biriyseniz, hemen bizimle iletişime geçin. Danışmanlık hizmetlerimizle size destek olalım. Gerekli işlemleri hemen başlatalım. Green card süreci boyunca yapılacak işlemler konusunda tecrübeli olan, güvenilir, ABD uzmanlığıyla bilinen, ve daima tercih edilen Amerika Danışmanı'ndan siz de destek alın.

ABD çeşitlilik göçmen vizesi ve green card çekilişine başvuru hizmetine ilaveten; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; formu doldurduktan sonraki greencard süreci boyunca danışmanlık; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, eş ve nişanlı gibi diğer ABD göçmen vizesi başvuruları; Türkiye'de yaşayan Amerikan vatandaşları için ABD pasaportu başvurusu gibi ABD vatandaşlık hizmetlerimizle de sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım