DS-260 Göçmen Vize Formu Danışmanlık


DS-260 Formu

ABD Göçmen Bürosu (USCIS)'e göçmen vize başvurusu yaparken DS-260 formunun doldurulması gerekmektedir. Green card (yeşil kart) çekilişini kazanan çeşitlilik göçmen vizesi talihlileri de doğru bir şekilde DS260 formunu doldurmalıdırlar.

Green Card çekilişini kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması hizmeti vermekteyiz. Ayrıca, vize dosyası hazırlanması, Amerika'da yerleşilecek eyalet ve şehir seçimi, yeşil kartın yollanacağı adres gösterilmesi, evrakların ABD'deki vize merkezine email ile gönderilmesi, green card vize görüşmesinde gerekli olacak evrakların hazırlanması, konsolosluk mülakatı öncesi ve sonrası destek, İngilizce tercüme, vize randevusu, vb. gibi bütün süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu sayfanın en altında telefon numaramız bulunmaktadır.

Eğer size green card (yeşil kart) çıkmışsa, talihlilerden biriyseniz, hemen bizimle iletişime geçin. DS-260 işlemlerinizi hemen başlatalım. DS260 formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması konusunda en tecrübeli ve en güvenilir danışman Amerika Danışmanı'dır.

ABD çeşitlilik göçmen vizesi ve green card çekilişine başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, eş ve nişanlı gibi diğer ABD göçmen vizesi başvuruları; Amerika göçmenlik sistemi ve vatandaşlık hakkında destek ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım