DS-260 Göçmen Vize Formu Danışmanlık


DS-260 Formu

ABD Göçmen Bürosu (USCIS)'e göçmen vize başvurusu yaparken DS-260 formunun doldurulması gerekmektedir. Green card (yeşil kart) çekilişini kazanan çeşitlilik göçmen vizesi talihlileri de doğru bir şekilde DS260 formunu doldurmalıdırlar.

Green Card çekilişini kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması hizmeti vermekteyiz. Ayrıca, vize dosyası hazırlanması, Amerika'da yerleşilecek eyalet ve şehir seçimi, yeşil kartın yollanacağı adres gösterilmesi, evrakların ABD'deki vize merkezine email ile gönderilmesi, green card vize görüşmesinde gerekli olacak evrakların hazırlanması, konsolosluk mülakatı öncesi ve sonrası destek, İngilizce tercüme, vize randevusu, vb. gibi bütün süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu sayfanın en altında telefon numaramız bulunmaktadır.

Eğer size green card (yeşilkart) çıkmışsa, talihlilerden biriyseniz, hemen bizimle iletişime geçin. DS-260 işlemlerinizi hemen başlatalım. DS260 formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması, ve greencard süreci boyunca yapılacak işlemlerde tecrübeli olan, güvenilir, ABD uzmanlığıyla bilinen, ve daima tercih edilen Amerika Danışmanı'ndan siz de destek alın.

ABD çeşitlilik göçmen vizesi ve green card çekilişine başvuru hizmetine ilaveten; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; formu doldurduktan sonraki greencard süreci boyunca danışmanlık; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, eş ve nişanlı gibi diğer ABD göçmen vizesi başvuruları; Türkiye'de yaşayan Amerikan vatandaşları için ABD pasaportu başvurusu gibi ABD vatandaşlık hizmetlerimizle de sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım