DS-260 Formunu Doldurduktan Sonra Yapılacak İşlemler


DS-260 Formundan Sonraki Süreç

Siz de green card (yeşil kart) çekilişini kazanan talihlilerden biriyseniz, muhtemelen DS-260 formunu kendi başınıza doldurup yolladınız. Ancak bundan sonraki işlemler konusunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız, veya aklınızda soru işaretleri varsa tam doğru yerdesiniz.

DS-260 formunu doldurduktan sonra yapılması gereken işlemler konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bugünden başlayarak ABD elçiliğindeki green card vize mülakat gününe kadar geçecek sürede yapılacak işlemlerde destek almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Bu sayfanın en altında telefon numaramız bulunmaktadır.

Kendi başınıza doldurduğunuz DS260 formundaki bilgilerin kontrol edilmesi, gerektiğinde ABD'deki göçmenlik hizmet merkezi ile iletişime geçilmesi, dosya açtırarak hatalı bilgilerin güncellenmesi, İngilizce dilinde email yazışmaları yapılması, başvuru durumunuzun takip edilmesi, gerektiğinde dosya taşıma işlemlerine başlanılması, statü değişikliği ile green card alabilme olanağının size uyup uymadığının değerlendirilmesi, sağlık muayenesine gitmeden önce bilmeniz gereken hususlar, zamanında vize randevusu alınması, evlilik veya doğum ile genişleyen ailedeki yeni bireylerin başvuruya eklenmesi, elçilik vize görüşmesinde gerekli olacak evrakların hazırlanması, konsolosluk randevusu öncesi size göçmen vizesi mülakat provası yapılması, çeşitlilik göçmen vizesini aldıktan sonra yapmanız gerekler konusunda destek, vb. gibi bütün süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Eğer size green card (yeşilkart) çıkmışsa, talihlilerden biriyseniz, hemen bizimle iletişime geçin. Danışmanlık hizmetlerimizle size destek olalım. Gerekli işlemleri hemen başlatalım. Green card süreci boyunca yapılacak işlemler konusunda tecrübeli olan, güvenilir, ABD uzmanlığıyla bilinen, ve daima tercih edilen Amerika Danışmanı'ndan siz de destek alın.

ABD çeşitlilik göçmen vizesi ve green card çekilişine başvuru hizmetine ilaveten; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; formu doldurduktan sonraki greencard süreci boyunca danışmanlık; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, eş ve nişanlı gibi diğer ABD göçmen vizesi başvuruları; Türkiye'de yaşayan Amerikan vatandaşları için ABD pasaportu başvurusu gibi ABD vatandaşlık hizmetlerimizle de sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım