Green Card Başvuru Tarihleri
Belli Oldu (DV-2023)


Green Card Başvuru Tarihleri

NOT: 2022 yılı green card başvuru tarihleri şu linkte bulunmaktadır.

Amerika'da çalışma ve yaşama hakkı veren, bir süre sonra da ABD vatandaşı olmanın yolunu açan Green Card (DV-2023) başvuru tarihleri belli oldu. Yapılan açıklamaya göre online kayıtlar 6.Ekim.2021 günü başlayacak ve 9.Kasım.2021 günü sona erecek. Kayıt süresi içinde birden fazla başvuruda bulunanlar diskalifiye edilecektir.

Green Card çekiliş başvurusunun çok dikkatli yapılması gerekmektedir. Yapılacak en ufak bir hata, çekilişte elenmenize sebep olacaktır. Çekilişe kendi başına başvururken hata yaptığı için, her yıl %70'den fazla başvuru ilk aşamadaki şekilsel incelemede geçersiz sayılıp elenmektedir. Green card çekilişi başvuru şartlarını sağlıyorsanız aşağıdaki formu doldurun, green card çekilişine başvurunuz doğru bir şekilde yapılsın:

www.amerikadanismani.com/green-card/basvur.html

Türkiye'de green card başvurusunu en doğru şekilde, en dürüst biçimde, ve en uygun fiyata AmerikaDanışmanı yapmaktadır. Eğer siz de green card çekilişine başvururken daha en baştan elenmek istemiyorsanız, çekilişe doğru başvuru yapabilmeniz için danışmanlık talebinde bulunarak ilgili hizmetlerden faydalanmanızı öneririz.

ABD vizesine (turist vizesi, iş ziyareti vizesi, öğrenci vizesi, değişim programı vizesi, mesleki eğitim vizesi, geçici çalışma vizesi, şirket içi transfer vizesi, transit/mürettebat vizesi) başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card başvuru, green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması, ABD göçmenlik hizmetleri, aile dayanaklı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının birinci derece akrabaları için vizeler, aile birleşimi vizesi, eş ve nişanlı vizeleri, yatırımcı vizeleri, Amerika'da dil okulu, ve ABD'de yaz dönemi work & travel programı hakkında danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card ile ilgileniyorsanız aşağıdaki yeşil butona basınız


ABD Göçmenlik Hizmetleri

Tüm HABERLER için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım