Green Card Çekilişi Sonuçları
2 Hafta Sonra Açıklanıyor


Green Card sonuçlarına 2 hafta kaldı

Amerika'da yaşama ve çalışma hakkı sağlayan green card çekilişi sonuçları 2 hafta sonra açıklanıyor. Geçen seneki başvuru dönemi olan Ekim-Kasım 2020'de green card çekilişine başvuran kişilerin sonuçları 8.Mayıs.2021 günü açıklanması bekleniyor.

Eğer bu sene green card size çıkmışsa, öncelikle size tebrik eder ve çekilişi kazananlara yönelik green card süreci danışmanlık hizmetinden yararlanmanızı öneririz. Eğer bu sene de size çıkmadıysa, şansınızı bir dez daha denemeniz ve doğru başvuru yapmanız için bir sonraki başvuru döneminde green card başvuru hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ABD vizesine (turist vizesi, iş ziyareti vizesi, öğrenci vizesi, değişim programı vizesi, mesleki eğitim vizesi, geçici çalışma vizesi, şirket içi transfer vizesi, transit/mürettebat vizesi) başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card başvuru, green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması, ABD göçmenlik hizmetleri, aile dayanaklı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının birinci derece akrabaları için vizeler, aile birleşimi vizesi, eş ve nişanlı vizeleri, yatırımcı vizeleri, Amerika'da dil okulu, ve ABD'de yaz dönemi work & travel programı hakkında danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card ile ilgileniyorsanız aşağıdaki yeşil butona basınız


ABD Göçmenlik Hizmetleri

Tüm HABERLER için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım