ABD Göçmen Vizeleri Danışmanlık


Amerika Danışmanı | Göçmen Vizeleri Danışmanlık

ABD göçmenlik yasalarına göre Green Card ile sonuçlanan göçmen vizeleri şu dört kategoride verilmektedir: Birinci derece akrabalar, aile dayanaklı göçmenler, iş dayanaklı göçmenler, yeşil kart kurası olarak da bilinen çeşitlilik göçmen vize kura programı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin çeşitlilik göçmen vizesi, green card çekilişi, aile dayanaklı green card, yeşil kart ve göçmenlik gibi her türlü ABD göçmen vizesine yönelik Amerika Danışmanı tarafından sunulan vize işlemleri danışmanlık hizmetleri listesine ve detaylarına ulaşmak için yukarıdaki menüde yer alan "GREEN CARD" sekmesini tıklayınız.

Green Card çekilişine katılım için başvuru formlarının doldurulmasına ilaveten, çekilişi kazananlar için DS260 hizmeti, vize dosyası hazırlanması, Amerika'da yerleşilecek eyalet ve şehir seçimi, yeşil kartın yollanacağı adres gösterilmesi, DS-260 formunun doldurulması, evrakların ABD'deki vize merkezine email ile gönderilmesi, green card vize görüşmesinde gerekli olacak evrakların hazırlanması, konsolosluk mülakatı öncesi ve sonrası destek, İngilizce tercüme, vize randevusu, vb. gibi bütün süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm VİZE DANIŞMANLIK hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım