DS-260 Formunun Doldurulması


DS-260 Formunun Doldurulması

Amerika'da yaşama ve çalışma hakkı sağlayan green card çekilişini kazanan talihlilerin DS-260 formunu doldurması gerekmektedir. Bu formun çok dikkatli bir şekilde doldurması çok önemlidir. Formda yazmış olacağınız her şey, sizi bağlar ve eksik ya da yanlış yazılan bilgiler yüzünden hak kaybına uğrayabilirsiniz. Formun doldurulması konusunda yardıma ihtiyacı olan talihliler, profesyonel destek ve danışmanlık almak için bizimle temasa geçebilirler. Bu sayfanın en altında telefon numaramız bulunmaktadır.

Green Card çekilişini kazananlar için DS260 hizmeti, vize dosyası hazırlanması, Amerika'da yerleşilecek eyalet ve şehir seçimi, yeşil kartın yollanacağı adres gösterilmesi, DS-260 formunun doldurulması, evrakların ABD'deki vize merkezine email ile gönderilmesi, green card vize görüşmesinde gerekli olacak evrakların hazırlanması, konsolosluk mülakatı öncesi ve sonrası destek, İngilizce tercüme, vize randevusu, vb. gibi bütün süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Bu sene green card size çıkmışsa, size tebrik ederiz. DS-260 formu ve çekilişi kazananlara yönelik bütün süreç boyunca danışmanlık hizmetinden yararlanmanızı öneririz. Eğer bu sene de size çıkmadıysa, şansınızı bir dez daha denemeniz ve doğru başvuru yapmanız için bir sonraki başvuru döneminde green card başvuru hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ABD vizesine (turist vizesi, iş ziyareti vizesi, öğrenci vizesi, değişim programı vizesi, mesleki eğitim vizesi, geçici çalışma vizesi, şirket içi transfer vizesi, transit/mürettebat vizesi) başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card başvuru, green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması, ABD göçmenlik hizmetleri, aile dayanaklı göçmen vizeleri, ABD vatandaşının birinci derece akrabaları için vizeler, aile birleşimi vizesi, eş ve nişanlı vizeleri, yatırımcı vizeleri, Amerika'da dil okulu, ve ABD'de yaz dönemi work & travel programı hakkında danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Green Card ile ilgileniyorsanız aşağıdaki yeşil butona basınız


ABD Göçmenlik Hizmetleri

Tüm HABERLER için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım